Klasör

Anneler günü ile ilgili kompozisyon

Anneler günü ile ilgili kompozisyon
1 Mart 2015 tarihinde eklendi, 2 kez okundu.
Sponsorlu Bağlantılar

Anneler Günü Kompozisyon örneği
Anne sevgisi

Karşılıksız yapılan fedakarlığın , sonsuz sevginin bitmez tükenmez sabrı ile kendini yücelten, bizim vazgeçilmez yaşam kaynağımız annelerimiz.

Bir anne çocuğunun doğumundan itibaren kendisini bir nevi yavrusuna adar. Bebeklikten başlayan sürekli ağlamalarımıza, yürümeye başladığımızda ortalığı dağıtıp karıştırdığımızda, okul yıllarında bizimle yollara düşerek gidip gelmelerimize, ergenlikte yaptığımız agresif davranışlarımızda her zaman sabırlı olmaya çalışmış, kızmak istese de kızmamıştır. Bizim için en iyisini istemiş, iyi okullarda okuyup iyi birer insan olmamızı, hayırlı birer evlat olmamızı istemiştir.

Annelerimiz bizlerin var olmasıyla her zaman kendilerini ikinci plana atarak bizim için bizden daha çok çaba göstermişlerdir. Annelerimizin kıymetini bilelim onları anneler gününde ve diğer günlerde ziyaret ederek sevgimizi gösterelim.

Bütün annelerin ve anne adaylarının anneler gününü kutlarız.

Sponsorlu Bağlantılar

Önceki yazımız Babalar günü ile ilgili kompozisyon örneği konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
anneler günü ile ilgili kompozisyon, anneler gunu kompozisyon, anneler gunu icin kompozisyon, anneler günüyle ilgili kompozisyon, anneler günü ile ilgili kompozisyon örnekleri
Anneler günü ile ilgili kompozisyon Konusuna 5 Yorum Yapıldı
 1. şevval dedi ki:

  çok teşekkürler…

 2. 32 dedi ki:

  müthiş

 3. hatice dedi ki:

  çok beğendimm

 4. Hırrr dedi ki:

  Güzel olmuş

 5. neslihan dedi ki:

  Allah razi olsun odevim bitti….

Sayfa başına git

Klasör