Klasör

Kitap okumak ile ilgili kompozisyon

Kitap okumak ile ilgili kompozisyon
21 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 2 kez okundu.
Sponsorlu Bağlantılar

KİTAP OKUYORUM

Kitaplar bizlerin en büyük hazinelerinden biridir. İnsanlar kitap okuyarak bilim ve ilim sahibi olurlar. Kitaplar cehaleti yok ederken geleceğe de ışık tutarlar.
Kitap okuyan kişinin yaşam kalitesi artar. Bilgisi artar. Bakış açısı değişir. Okunan her kitap kişiye ayrıcalık katar. Daha kültürlü olurken, konuşmasını bilen ve öz güveni olan kişiler olarak hayatta saygın kişiler olurlar.
Kitap okumayı alışkanlık haline getirmeli ve bunu hayatımızın bir parçası olarak görmeliyiz. Kitap okumanın önemi okudukça anlarız. Kitaplar geçmişin ve geleceğin önemli kaynaklarıdır. Kitap okuma oranı o milletin ne kadar geliştiğini gösterir.
Toplum olarak gelişmek istiyorsak küçük yaşatan itibaren kitap okuma alışkanlığı edinilmelidir. Bilinçli çocuklar gelecek nesillerin temelleridir. Unutmayın kitaplar sonu olmayan bir deniz gibidir, okudukça ufuklara doğru açılırsınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Önceki yazımız Herkes zirveye çıkmak ister ama hiç kimsenin bilmediği şudur; zirve yükselişin sonu inişin başlangıcıdır kompozisyon konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
kitap ve ilim kompozisyon
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Klasör