Klasör

Planlı çalışmanın önemi ile ilgili kompozisyon

Planlı çalışmanın önemi ile ilgili kompozisyon
23 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 4 kez okundu.
Sponsorlu Bağlantılar

Zaman ve kalite için planlı çalışmak
Plan yapmak hayatımızın bir parçasıdır.Planlı olmak, plan yapmak yapılacak olan işin düzenli, vaktinde ve kaliteli olmasını sağlamaktadır.Gerek iş hayatında gerek ödevlerimizi, derslerimizi yaparken bir plan içinde hareket etmek bizlere çok şeyler katacaktır.

Öğrencilerin derslerini bir plan içinde yapmaları kendilerine düzeni ve sorumluluğu getirecektir. Plansız yapılan her şeyin sonucu kötü olmaktadır. Zaman bizler için çok önemlidir.Bu zamanı doğru değerlendirmenin bir yolu da planlı olmaktır. Örneğin yapmamız gereken üç tane ödev var ise bu ödevleri bir planlama yaparak yapmak bizlere zaman, düzen ve kalite sağlar. Plansız yapılacak olan şeylerin daha fazla zaman alacağını ve yapacağımız şeylerden randıman alamayacağımızı bilmemiz gerekir. Planlama yapmak aslında bir disiplin gerektirmektedir.

Hayatımızın her alanında planlı olmak ve planlı çalışmak bizler için gereklidir. Çalışmak bir disiplin ise plan yapmak da bir disiplin gerektirmektedir. Çalışırken zamandan ve kaliteden ödün vermemek için planlı olmayı ihmal etmemek gerekir.

Sponsorlu Bağlantılar

Önceki yazımız Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir kompozisyon örneği konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
plan ile ilgili kompozisyon, planlı çalışmak ile ilgili kompozisyon, planlı çalışmanın önemi ile ilgili kompozisyon
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git

Klasör