Klasör


Ağaç yaprağı ile gürler atasözü ile ilgili kompozisyon örneği

Ağaç yaprağı ile gürler atasözü ile ilgili kompozisyon örneği
30 Kasım 2015 tarihinde eklendi.
Sponsorlu Bağlantılar

Ağaç yaprağı ile gürler atasözü ile ilgili kompozisyon
ağaç yaprağı ile gürler
Ağaçlar nasıl ki dalları ile yaprakları ile büyür ve güzel görünür ise insanlar da akrabaları,aileleri ve yakınları ile güçlü olurlar.İnsanlar her zaman birlik ve beraber oldukları zaman dayanışma içinde oldukları zamanlar mutlu huzurlu ve büyük olurlar.
İnsanların hayatta her zaman mutlu yada acı günleri olur.Böyle zamanlarda başka insanların yardımına ve desteğine ihtiyaç duyarlar.Örneğin düğün olur,cenaze olur,bayram günleri olur,böyle zamanlar ancak birlik, beraberlik ve dayanışma ile kolay olur.Ailenin büyük ve geniş olması insanların işlerinin kolaylaştırır ve güçlü yapar.Ağaçları güzel ve büyük gösteren yaprakları dallarıdır.İnsanları ise ailesi,yakınları güçlü kılar.
Unutmamak gerekir ki Osmanlı Devleti ilk önce bir beylikle başladı ve büyüyerek imparatorluk oldu.Genişledi dal verdi yaprak verdi.İnsanlar da her zaman toplum ve aile kavramları ile büyümektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Önceki yazımız Öğretmenler yeni nesil sizin eseriniz olacaktır kompozisyon konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
ağaç yaprağıyla gürler kompozisyon, ağaç yaprağıyla gürler atasözünün komppzisyonu yardimlasma, ağaç yaprağıyla gürler denemeler, ağaç yaprağıyla gürler ile ilgili kompozisyon, ağaç yaprağıyla gürler hikayesi

Ağaç yaprağı ile gürler atasözü ile ilgili kompozisyon örneği Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Anonim dedi ki:

    güzel olmuş süper

Sayfa başına git

Klasör