Klasör


Akıl yaşta değil baştadır atasözü ile ilgili kompozisyon örneği

Akıl yaşta değil baştadır atasözü ile ilgili kompozisyon örneği
27 Nisan 2015 tarihinde eklendi.
Sponsorlu Bağlantılar

Akıl yaşta değil baştadır atasözü ile ilgili kompozisyon
akıl yaşta değil baştadır.
İnsanların akıllı davranmalarının mantıklı olmalarının yaş ile alakası yoktur.İnsanların yaşları ilerledikçe sadece tecrübeleri artmaktadır.Tecrübeli olmak demek daha akıllı olmak anlamına gelmez.

Bazen etrafımızda gelişen olayları incelediğimiz zaman bu olaylarda yaşanan hataların yaş ile ilgisi olmadığını görürüz.Nice yaşı büyük insanların akıl almaz hatalar yaptıklarını nice yaşı genç yada küçük olanların ise çok doğru ve akıllıca hareket ettiklerini gözlemleyebiliriz.Yaş insanların hayatlarına ekledikleri tecrübeleri arttırmaktadır.Fakat bu tecrübelerin akıllı davranmaya teşvik etmesi gerekir iken bundan ders almayanların da çok olduğunu görürüz.Örneğin devlet kademesinde yönetici bakan yada milletvekillerinin genç olması onların kötü yönetim göstereceği anlamına gelmez.

İnsanların mantıklı ve akilane davranmaları kendilerini yetiştirmeleri geliştirmeleri ile olmaktadır.Burada yaşın hiç bir alakası olmamaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Önceki yazımız Ummadık taş baş yarar ile ilgili komposizyon örneği konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
akıl yaşta değil baştadır ile ilgili kompozisyon, akıl yaşta degil bastadır atasözü ile kompozisyon hikayesi, akıl yaşta değil baştAdır örnek olaylar

Akıl yaşta değil baştadır atasözü ile ilgili kompozisyon örneği Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Talha dedi ki:

    Merhaba, çok güzel olmuş beğendim

  2. Talha dedi ki:

    Çok güzel olmuş elinize sağlık

Sayfa başına git

Klasör