Klasör


El elden üstündür ile ilgili kompozisyon örneği

El elden üstündür ile ilgili kompozisyon örneği
22 Ocak 2016 tarihinde eklendi.
Sponsorlu Bağlantılar

El elden üstündür ile ilgili kompozisyon örneği

El elden üstündür

İnsan, hayatı boyunca pek çok bilgi ve tecrübeyi edinir. Herkesin kendince uzmanı olduğu bir konu bulunmaktadır. Ancak unutulmamalıdır ki bir konuda bilir kişi tek değildir, pek çok kişi vardır.

İnsanın kendi bilgi ve deneyiminden emin olması çok güzel bir şeydir. Kişi her zaman bilgisini paylaşmalı, bu konuda özgüven sahibi olmalıdır. Ancak unutulmaması gereken bir şey vardır ki o da başka fikirlere saygı göstermektir. Kişi, başka kimselerin kendisinden daha iyi ve daha doğru bilme ihtimali olduğunu kabullenmelidir. Bir konuda tek bir uzman olduğunu düşünmek hata olacaktır. Kişi bir konuda bir fikir öne sürer ve ardından başka biri o fikir hakkında daha doğru bir sav öne sürebilir. Bu durumda onu takdir etmekten başka yapılacak bir şey yoktur.

Hayat, insanların devamlı tecrübe ve bilgi edindiği bir süreçtir. Bu süreçte bilgi sahibi insanlara saygı duymalı ve fikirlerinden faydalanmaya çalışmalıyız.

Sponsorlu Bağlantılar

Önceki yazımız İğneyi kendine çuvaldızı başkasına batır kompozisyon örneği konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
el elden üstündür kompozisyon, veren el alan elden üstündür kompozisyon örnekleri, El elden üstündür anlatan kompozisyon başlıkları, el elden üstündür anlamı kompozisyon, el elden üstündür kompozisyon başlıkları

El elden üstündür ile ilgili kompozisyon örneği Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Büşra dedi ki:

    Bence çok güzel olmuş.

  2. Anonim dedi ki:

    süper ya kompozisyonu çok beğendim

Sayfa başına git

Klasör