Klasör


Gülme komşuna gelir başına ile ilgili hikaye

Gülme komşuna gelir başına ile ilgili hikaye
10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi.
Sponsorlu Bağlantılar

Gülme komşuna gelir başına hikaye

İnsanların bazen duygularına yenik düşmesi ve tepkilerini gösterme şekilleri hoş olmamaktadır.Bu gibi durumlarda kendimiz kontrol etmeliyiz.

Zeynep, okul basketbol takımı seçmelerine katılmak için evden çıkmış ve bindiği araç ufak bir kaza yapınca seçmelere yetişememiş.Bu duruma çok üzülen Zeynep öbür gün okuldaki arkadaşı Leyla tarafından alay konusu omuş.Kendisini görünce “nasıl böyle önemli bir olaya geç kalırsın? insan koşarak gelir yine de gelir” gibi kelimeler ile Zeynep’in canının sıkılmasına neden olmuş.Leyla ise seçmelere katılmış ve kendinden emin bir şekilde okulda bu alaycı ve kibirli hallerine devam etmiş.Fakat akşama doğru seçme sonuçları açıklandığında Leyla kaybedenler arasında yer almış.Buna üzülen Leyla mahçup olmuş.Fakat Zeynep için söylediği sözlerin tavırların nekadar yanlış olduğunu fark ederek ondan özür dilemiş.

Burada anlatılmak istenen herkesin başına kötü ve üzücü hallerin gelebileceği gibi kendimizin de başına gelebilir.Bu nedenle bu durumda bizlere yakışan kötü ve zor durumlarda olanlara yardım elin uzatmak ve moral vermek olmalıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Önceki yazımız Gülme komşuna gelir başına kompozisyon örneği konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
gülme komşuna gelir başına ile ilgili hikaye, gülme komşuna gelir başına hikayesi, gülme komşuna gelir başına hikaye, gülme komşuna gelir başına kompozisyon, gülme komşuna gelir başına ile ilgili öykü

Gülme komşuna gelir başına ile ilgili hikaye Konusuna 5 Yorum Yapıldı
 1. Buket dedi ki:

  Daha net örnekler olmalı ama çok iyi bir uygulama

 2. buse dedi ki:

  güzel olmuş teşekkürler

 3. vahide dedi ki:

  cok guzel odevimi yaptim sizin sayenizde tesekkurler :))))

 4. medine dedi ki:

  sizin sayenize ödevimi yaptım ve öğretmenimden 5 aldım teşekkürler.

 5. Asya dedi ki:

  Teşekkür ederiz

Sayfa başına git

Klasör