Klasör


Komşu ve komşuluk ile ilgili kompozisyon örneği

Komşu ve komşuluk ile ilgili kompozisyon örneği
30 Eylül 2015 tarihinde eklendi.
Sponsorlu Bağlantılar

komşuluk
Komşu ve komşuluk ile ilgili kompozisyon
İyi komşu huzur demektir
Komşu insanların yaşadığı evin yakınlarında yaşayan diğer insanlardır.Komşuluk ve komşular herkes için önemli ve ilişkilerinde güzel olması gereklidir.Zira, komşular, bize yeri geldiği zaman en yakın insanlardır.

Komşular ve komşuluk hakkında bir çok atasözleri,hadisler ve ayetler bulunmaktadır.Peygamber efendimiz ahirette ilk önce komşuluktan sorguya çekileceğimizi söylemiştir.Yani bu derece önem taşımaktadır.Komşular ile iyi bir ilişki içinde olmak, onların zor zamanlarında yanında olmak, birlik ve beraberlik içinde huzur ve güven ortamını tesis etmek bizlerin elindedir.Ev alma komşu al atasözünde anlatıldığı gibi iyi bir komşu lüks bir evden daha kıymetlidir.

İnsanların barış,huzur ve güven gibi konulara önem verdiklerini biliyoruz.Bu da ancak aile ve komşuluklardan başlamaktadır.Yaşadığımız yerin ve komşuların iyi olması adeta bir cennet niteliği kazanmasını sağlar.Tam tersi olduğu zaman da yaşadığımız yer cehenneme döner.

Sponsorlu Bağlantılar

Önceki yazımız Tatlı dil ile ilgili kompozisyon konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
komşuluk ile ilgili kompozisyon, komşulukla ilgili kompozisyon, komşuluk ile ilgili kompozisyon uzun, komşuluk ilişkileri ile ilgili yazı, komşuluk ile ilgili yazı

Komşu ve komşuluk ile ilgili kompozisyon örneği Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. mikail dedi ki:

    Tesekkurler ellrinize saglik odevime yarsimci oldugyz icin

  2. Merve dedi ki:

    Bana da çok yardımcı oldu

  3. merve dedi ki:

    bana çok yardımcı oldunuz teşekkür ederim

Sayfa başına git

Klasör