Klasör


Kurumların insan yaşamındaki önemini anlatan bir kompozisyon

Kurumların insan yaşamındaki önemini anlatan bir kompozisyon
28 Mart 2016 tarihinde eklendi.
Sponsorlu Bağlantılar

kurumlar
Kurumların insan yaşamındaki önemi ile ilgili kompozisyon

İnsanların hem kişisel hem de toplum olarak ihtiyaçları vardır.Bu ihtiyaçların karşılanması için kurumlar hizmet vermektedir.Kurumların verdiği hizmetler toplumların düzen ve sağlığı için önem taşımaktadır.

İnsanların eğitim, adalet, sağlık, barınma, ve buna benzer ihtiyaçları kurumlar tarafından giderilmektedir. Bu kurumların bir kısmı resmi bir kısmı ise özel kurumlardır.Bu kurumların tamamı insanların ihtiyaçlarına binaen kurulmuştur.Bu kurumlar ve kuruluşların önemi insanın yaşamsal faaliyetleri ve huzur güven ve refahı için çalışmaktadır.Devlet kendi halkının milletinin ihtiyaçlarını gidermek için çalışmakta ve kurumları insanların hizmetine sunmaktadır.

İnsanların tek başlarına gerçekleştiremedikleri şeyleri kurumlar gerçekleştirmekte ve herkese hizmet vermektedir.Bu kurumlar insanların yaşamlarını kolaylaşmasında her türlü hizmetin alınmasında çok önem taşımaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Önceki yazımız Milli mücadele döneminde dayanışmanın önemi kompozisyon örneği konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
kurumların insan yaşamındaki önemini anlatan bir kompozisyon, kurumların insan yaşantısında önemi ni anlatan kompozisyon

Kurumların insan yaşamındaki önemini anlatan bir kompozisyon Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Masal kantarcı dedi ki:

    Beceri çoooooooooooooök güzel bunu bence herkez okusun ve not alın

Sayfa başına git

Klasör