Klasör


Sakla samanı gelir zamanı ile ilgili kompozisyon örneği

Sakla samanı gelir zamanı ile ilgili  kompozisyon örneği
1 Ocak 2016 tarihinde eklendi.
Sponsorlu Bağlantılar

Sakla samanı gelir zamanı ile ilgili kompozisyon
Sakla samanı gelir zamanı atasözü ile ilgili kompozisyon
sakla samanı gelir zamanı

Değer ancak olmadığında bilinmemelidir
Günlük yaşamımızda bir çok malzemeden ve eşyadan faydalanırız.Bu eşyalar yada malzemeler bizlerin hayatını kolaylaştırmak ve işlerimizin yapılmasını sağlamak için önemlidir.Bazen çok önemsiz gibi görünen malzemelerin önemi ancak ihtiyaç halinde bilinmektedir.
Evimizde gerekli gereksiz tüm eşyaları biriktirmek ve saklamak bizlere külfetmiş gibi görünür.Fakat bu eşyaların gün gelip lazım olması onların değerlerini arttırmaktadır.Örneğin bir çiviyi gereksiz ve ufak bir şey diye atmak;ancak onun duvara asılacak bir saatin gerekliliğinde önemini ortaya çıkmaktadır.Saat ne kadar değerli de olsa o değersiz görülen çivi olmadan saatin de bir önemi kalmamaktadır.Bu nedenle sakla samanı gelir zamanı demiş atalarımız.
İnsanlar yeni şeyleri sever ve yeni şeyler alındığında eskiler atılmak istenir.Bu durum aynı zamanda israf anlamına da gelmektedir.Hem israfı önlemek hemde elimizde olanların değerlerini bilmek gerekir.Hayatın her alanında bizlere lazım olabilecek şeyleri kaldırmak,atmamak ve korumak gerekir.

Sponsorlu Bağlantılar

Önceki yazımız Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır ile ilgili kompozisyon örneği konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
Sakla samanı gelir zamanı ile ilgili kompozisyon, sakla samanı gelir zamanı ile ilgili kompozisyon uzun, sakla samani gelir zamani kompazisyon kisaca

Sakla samanı gelir zamanı ile ilgili kompozisyon örneği Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Anonim dedi ki:

    çokn guzel

Sayfa başına git

Klasör