Klasör


Televizyonun insan hayatına etkileri ile ilgili kompozisyon

Televizyonun insan hayatına etkileri ile ilgili kompozisyon
28 Şubat 2016 tarihinde eklendi.
Sponsorlu Bağlantılar

Televizyonun insan hayatına etkileri kompozisyon

televizyonun etkileri

Yaşadığımız çağda insanların en büyük eğlenceleri televizyondur.Her türlü ekonomik düzeyde olan insanlar özellikle akşam olduğu zaman televizyon karşısına geçerek hem bilgileniyor hem de eğleniyorlar.

Televizyon insanların vazgeçilmez eğlence kaynağıdır.Eski zamanlarda insanlar daha çok sohbet ortamı,konuşma ve sosyal etkinlikler içinde olurken televizyon icadı ile birlikte;evde kalmaya ve televizyon izlemeye daha çok önem vermektedir.Televizyonun insanlar üzerinde bir çok olumlu ve olumsuz etkileri vardır.Olumlu etkilerinin başında bilgiye ulaşma, eğlenme, bilmediklerini öğrenme gibi konular gelmektedir.Özellikle çocuklar için oldukça eğitici programlar vardır.Olumsuz etkilerinin başında çok fazla vakit geçirme, şiddet, ve olumsuz programların olması ve insanların bunlardan etkilenmesi gelmektedir.

Günümüzde televizyon olmadan yaşamak imkansız gibi görünmektedir.Önemli olan hangi programların izleneceğine karar vermektir.Burada ailelere de büyük görevler düşmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Önceki yazımız İşleyen demir ışıldar (pas tutmaz) kompozisyon örneği konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
televizyon ile ilgili kompozisyon, televizyon hakkında kompozisyon, televizyon ile ilgili kısa kompozisyon, televizyon ile ilgili yazı, televizyonla ilgili yazılar

Televizyonun insan hayatına etkileri ile ilgili kompozisyon Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Ayşenur dedi ki:

    Çok teşekkür ederim çok sağolun

Sayfa başına git

Klasör