Klasör


Her canlının bir sonu olduğunu bilmemiz yaşamımızı nasıl etkiler

Her canlının bir sonu olduğunu bilmemiz yaşamımızı nasıl etkiler
13 Ekim 2015 tarihinde eklendi.
Sponsorlu Bağlantılar

insan ve ölüm
İnsanların ve diğer canlıların sonu olduğunun bilinmesi yaşantımızı değişik şekillerde etkilemektedir.İnsanların sonu olduğunu bilmesi daha iyi bir insan olma yolunda önemli gelişmeler katar.Zira ahiret hayatının olması ve insanların öldükten sonra bu dünyadaki hareketlerinden ve davranışlarından sorguya çekileceğini bilmesi,insanları daha sorumlu davranmaya iter.Haram helal ve günah kavramlarına daha çok dikkat eder.Dini ne olursa olsun önemli olanın insanların bir gün hayatları sona erecek olması ve iyi bir insan olarak anılmak isterler.Bu nedenle zaman ile yarışırlar iken bu kısa hayatta daha verimli olmak isterler.Hem kendileri,hem aileleri hemde tüm insanlar için faydalı olmaya çalışırlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Önceki yazımız Aile bireylerinin ortak karar almaları birbirlerine bağlılıklarının sonuçları nelerdir konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
bu dunyada olum var

Her canlının bir sonu olduğunu bilmemiz yaşamımızı nasıl etkiler Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Yoldan geçen bir Adam dedi ki:

    Bütün canlılar doğar büyür ve zanmanı gelidğinde ölür. Yani her canlılnın bir sonu vardır. Bu bilinçte olmak insanların bu hayattaki hırslarını ve hayatlarını kontrol etmelerini sağlar.

Sayfa başına git

Klasör